Pracownik Magazynu Bielany Wrocławskie

Volvo Polska GTO poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Magazynu Bielany Wrocławskie
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie
Zakres obowiązków:
• rozkładanie towaru na magazynie
• konfekcjonowanie części
• pakowanie części zgodnie z instrukcją
• obsługa zamówień w systemie komputerowym
• inwentaryzacja części na magazynie
• przestrzeganiem obowiązujących procedur i instrukcji (BHP, jakościowych, technicznych) oraz przepisów P.Poż.
• rozwiązywanie problemów i wdrażanie usprawnień pracy wraz z liderem i zespołem
Wymagane kwalifikacje:
• Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Skrupulatność i dokładność
• Gotowość do pracy zmianowej 9-17, 11-19
• Doświadczenie w pracy na magazynie
Co nas wyróżnia?
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z Volvo
• Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
• Pracę w niewielkim zespole, z indywidualnym podejściem do każdego pracownika
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty Multisport
Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt