Monter wykładzin PCV

Volvo Polska - Centrum Przemysłowe poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter wykładzin PCV

Czego oczekujemy?:

• Zdolności manualnych
• Umiejętności pracy przy użyciu narzędzi ręcznych np. noży tapicerskich
• Umiejętności pracy w zespole
• Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania i sprzęt

Jakie będą Twoje zadania?:

• Montaż wykładziny w autobusach miejskich i międzymiastowych (również w pozycjach wymuszonych)
• Wycinanie i przygotowywanie materiału
• Inne prace wykończeniowe przy budowie autobusu

Co nas wyróżnia?

• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca
• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska. Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność. Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt