Specjalista ds. Wsparcia Biznesu w Zakresie Systemu Atlas

Dział Wsparcia Procesu Zarządzania Transportem jest częścią Group Truck Operations w Volvo Group.
We Wrocławiu zajmuje się wsparciem użytkowników systemu logistycznego Atlas z krajów leżących w obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Do głównych zadań zespołu należy kontrolowanie oraz zapewnienie poprawnej organizacji transportu materiału produkcyjnego do wszystkich fabryk regionu EMEA. Jest to jedyna jednostka w Europie, dedykowany do wsparcia w zakresie wewnętrznego systemu Atlas.
Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Biznesu w Zakresie Systemu Atlas, który wspomoże działania zespołu.
Zakres obowiązków:
• Zapewnianie poprawnego użycia systemu transportowo-logistycznego Atlas
• Wsparcie użytkowników systemu, jako pierwsza linia kontaktu i rozwiązywanie problemów przez nich zgłaszanych
• Monitorowanie i raportowanie wszelkich nieprawidłowości systemowych
• Zapewnienie poprawnego funkcjonowania procesu zamawiania i monitorowania transportu materiału produkcyjnego
• Współpraca z innymi zespołami w Europie i Stanach Zjednoczonych administrującymi systemem Atlas
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
• Dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)
• Wielozadaniowość
• Zdolność szybkiego uczenia się i poznawania nowych systemów
• Gotowość do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
• Dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
• Dobra znajomość zagadnień logistycznych oraz podstaw działania Volvo Group Business
Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony
• Komfortowe warunki pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)
Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt