Digital and Social Media Specialist- Staż

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku:
Digital and Social Media Specialist
Lokalizacja: Młochów k/Warszawy
W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
  • Kompleksowe zarządzanie i prowadzenie profili w mediach społecznościowych - koordynacja i współpraca z zew. Firmą.
  • Zarządzanie wewnętrznym systemem dystrybucji treści marketingowych – współpraca i koordynacja działań pomiędzy działem Service Market Sales, działem Marketingu oraz Service Market Price & Sales Support Manager
  • Tworzenie interesujących treści przy współpracy z innymi działami firmy.
  • Przygotowywanie harmonogramu postów, stały monitoring branży we współpracy z zewnętrzną firmą.
  • Budowanie spójnej komunikacji profili social media wg ustalonej strategii dla marki.
  • Zapewnienie spójnego przekazu: strona www, facebook, monitory w serwisach, ulotki elektroniczne.
  • Zabezpieczenie dostępności gotowych treści marketingowych dla serwisów w całej Polsce.
  • Mailing ofertowy do klientów serwisów.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych.
  • Dobra znajomość zagadnień i rynku mediów digital oraz narzędzi w obszarze social media.
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po funkcjonalnościach platform społecznościowych.
  • Dobra znajomość obowiązujących trendów oraz narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii w mediach społecznościowych.
  • Lekkie pióro, wyobraźnia graficzna, poczucie estetyki oraz poprawna pisownia w języku polskim.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo bobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela oraz PowerPointa.
  • Mile widziana znajomość programu graficznego np.: pakiet Adobe.
  • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Doubleclick, Sotrender, Brand24 itp będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania.
  • Szkolenia wprowadzające.
  • Możliwość wyrobienia karty Multisport.
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań.
  • Zajęcia jogi w biurze, owoce w każdą środę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów.
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt