Magazynier

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Młochów (powiat pruszkowski)
Zatrudnienie na czas określony (zastępstwo)
Jakie będą Twoje zadania?
  • Obsługa dostaw oraz wydań magazynowych
  • Realizacja zamówień części
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Stałe inwentaryzowanie stanów magazynowych

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywny)
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w godzinach zmiennych w przedziale 7:00-15:00 lub 9:00 – 17:00

Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
  • Transport wewnątrzzakładowy
  • Obsługa wózka jezdniowego

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, zaoferujemy Ci:
  • Umowę o pracę u lidera w branży
  • Szkolenia rozwijające Twoje kompetencje
  • Świetną atmosferę pracy zbudowaną na zaangażowaniu i profesjonalizmie zespołu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do wypoczynku, świadczenia świąteczne)

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Construction Equipment to globalna firma, która z pasją i ciekawością dąży do realizacji naszego celu: budować świat, w którym chcemy żyć. Uważamy, że tylko wyobraźnia i praca zespołowa pozwolą nam zbudować czystszy świat, w którym wszystko działa sprawniej i jest lepiej ze sobą połączone. Nasza firmowa kultura odzwierciedla to przekonanie poprzez troskę i zaufanie, którymi obdarzamy naszych klientów, pracowników i dostawców.W sercu naszej działalności znajdują się ludzie. To dzięki sieci uzdolnionych, wymagających i innowacyjnych ludzi byliśmy w stanie wyznaczyć drogę w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Globalna branża budowlana to arena naszej działalności, zaś pracownicy to nasze najcenniejsze aktywa.

Tylko dzięki ludziom, którzy są naszą siłą napędową, możemy utrzymać pozycję lidera branży. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować przyszłość.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt