Pracownik Magazynu Bielany Wrocławskie

Volvo Polska GTO Centrum Dystrybucyjne poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Ten proces rekrutacyjny objęty jest programem poleceń pracowniczych.

01 Czego oczekujemy?

  • Uprawnień UDT na wózek widłowy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności podstawowej obsługi komputera

02 Jakie będą Twoje zadania?

  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjęcia towaru i kontrola jakościowo
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Inwentaryzacja

03 Dlaczego warto u nas pracować?

Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie. Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.

Om oss

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Vi vill lära känna dig

Ansökningsprocess

Ansökan

Ett bekräftelsemail skickas till dig efter att du färdigställt din ansökan. Du kan uppdatera din profil även efter inskickad ansökan.

Intervju

Om du blir kallad till en intervju informerar vi dig kring ansökningsprocessens samtliga delmoment såsom andra intervju, tester och referenstagning.

Urval

Samtliga kandidater blir informerade när den sökta tjänsten är tillsatt. Du kan välja ifall du önskar behålla ditt CV i vår databas för att få förslag på andra jobb som matchar din profil.

Introduktion

Vid anställningsstart genomgår du en introduktion som syftar till att på kort tid få dig att bli en del av ditt nya team samt börja kunna genomföra dina nya arbetsuppgifter på bästa möjliga sätt.

Personporträtt